Propozycje

e-irwin.pl

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 2-biegowa udarowa 18V 13mm Li-Ion Makita DHP484Z

579.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.08.2023

.

Opis produktu

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 2-biegowa udarowa 18V 13mm Li-Ion Makita DHP484Z to profesjonalne narzędzie do wiercenia i wkręcania w różnego rodzaju materiały budowlane. Posiada mocny silnik o napięciu 18V oraz 2 biegi pracy, co umożliwia dostosowanie prędkości do rodzaju wykonywanej pracy. Dodatkowo, wiertarka jest wyposażona w funkcję udaru, co ułatwia wiercenie w twardsze materiały, takie jak beton czy cegła.

Wiertarka ma ergonomiczną konstrukcję, co zapewnia wygodną pracę nawet przez dłuższy czas. Posiada również 13mm uchwyt wiertarski oraz zintegrowany system ochrony przed przegrzaniem i przeciążeniem, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Jest to narzędzie akumulatorowe, co umożliwia swobodną pracę bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej. Akumulator litowo-jonowy zapewnia długą żywotność i krótki czas ładowania.

Wiertarka Makita DHP484Z jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów i majsterkowiczów, którzy potrzebują wydajnego i niezawodnego sprzętu do wiercenia i wkręcania w różnego rodzaju materiały.

Parametry

ModelAkumulatorowa wiertarko-wkrętarka 2-biegowa udarowa 18V 13mm Li-Ion Makita DHP484Z
Typ_akumulatoraLi-Ion
Napięcie_nomin18V
średnica_wiertła13mm
Funkcjewiertarka, wkrętarka, funkcja udaru
Ilość_biegów2
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu