Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

winbud24.pl

Alpol AG S21 20kg - gładź gipsowa

22.00 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 23.06.2023

.

Opis produktu

Alpol AG S21 20kg to wysokiej jakości gładź gipsowa, która jest stosowana do wykańczania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest to produkt renomowanej firmy Alpol, która słynie z produkcji wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Gładź gipsowa Alpol AG S21 20kg charakteryzuje się łatwością aplikacji oraz doskonałą przyczepnością do różnego rodzaju powierzchni. Dzięki temu zapewnia trwałe i estetyczne wykończenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu i można go stosować zarówno ręcznie, jak i przy użyciu maszyn gipsowych. Alpol AG S21 20kg jest również łatwy do szlifowania, co pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię.

Gładź gipsowa Alpol AG S21 20kg jest dostępna w opakowaniach po 20 kg, co pozwala na wykończenie większych powierzchni. Jest to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania zarówno profesjonalnych wykonawców, jak i osób wykonujących prace remontowe we własnym domu.

Parametry

NazwaAlpol AG S21 20kg - gładź gipsowa
Typgładź gipsowa
Waga20 kg
ProducentAlpol
Zastosowaniedo wykonywania warstw wyrównawczych na powierzchniach z betonu, tynków cementowych, gipsowych i płyt gipsowo-kartonowych
Czas schnięciaok. 24 godziny
Zużycieok. 1,2 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy
Kolorbiały
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu