Propozycje

winbud24.pl

Altax Emalia Super Trwała 0.75 l Brąz czekoladowy

31.90 zł
Dostępny
aktualna cena w: 14.03.2023

.

Opis produktu

Altax Emalia Super Trwała 0.75 l Brąz czekoladowy to farba emaliowa o bardzo wysokiej trwałości, przeznaczona do malowania powierzchni metalowych, drewnianych, betonowych oraz innych materiałów. Farba ta charakteryzuje się odpornością na działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV oraz mechaniczne uszkodzenia.

Kolor Brąz czekoladowy nadaje pomalowanym powierzchniom elegancki i nowoczesny wygląd. Farba ta jest łatwa w aplikacji, szybko schnie i tworzy trwałą powłokę o wysokim połysku. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków, np. do malowania drzwi, okien, balustrad, ogrodzeń, maszyn, narzędzi oraz innych elementów metalowych i drewnianych.

Altax Emalia Super Trwała 0.75 l Brąz czekoladowy jest dostępna w opakowaniu 0.75 litra, co pozwala na pomalowanie większej powierzchni. Farba ta jest także odporna na ścieranie i zmywanie, co zapewnia długotrwały efekt estetyczny i ochronę powierzchni.

Parametry

NazwaAltax Emalia Super Trwała
Pojemność0.75 l
Kolorbrąz czekoladowy
Typemalia
Trwałośćsuper trwała
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu