Propozycje

mrowka.com.pl

Aster chiński karłowy nasiona tradycyjne 0.5 g W. LEGUTKO

2.59 zł
Dostępny
aktualna cena w: 31.08.2023

.

Opis produktu

Aster chiński karłowy to popularna roślina ozdobna, która jest często uprawiana w ogrodach i na rabatach. Jest to odmiana karłowa, osiągająca niewielką wysokość, co sprawia, że jest idealna do małych ogrodów oraz doniczkowego uprawiania. Roślina ta charakteryzuje się pięknymi, kolorowymi kwiatami, które tworzą gęste, kuliste kępy.

Nasiona Aster chiński karłowy tradycyjne to wysokiej jakości nasiona tej rośliny. Odmiana tradycyjna oznacza, że jest to oryginalna odmiana, która zachowuje wszystkie cechy i właściwości charakterystyczne dla tego gatunku. Nasiona te są pakowane w opakowaniu o wadze 0,5 g, co stanowi odpowiednią ilość do obsiania większej powierzchni.

Aster chiński karłowy jest łatwy w uprawie i nie wymaga specjalnych warunków. Może być uprawiany zarówno na pełnym słońcu, jak i w półcieniu. Roślina ta preferuje żyzne, przepuszczalne gleby, które są regularnie podlewane. Kwiaty Aster chiński karłowy pojawiają się latem i jesienią, tworząc piękne, intensywnie kolorowe kwiatostany. Są one również atrakcyjne dla owadów zapylających, co przyczynia się do zwiększenia różnorodności biologicznej w ogrodzie.

Aster chiński karłowy to doskonały wybór dla osób, które chcą dodać koloru i uroku do swojego ogrodu. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdza się w doniczkach na balkonach i tarasach. Może być również stosowany jako roślina ozdobna w kompozycjach kwiatowych. Nasiona tradycyjne 0.5 g W. LEGUTKO są gwarancją wysokiej jakości i zdrowego wzrostu tej pięknej rośliny.

Parametry

NazwaAster chiński karłowy nasiona tradycyjne
ProducentW. LEGUTKO
Waga0.5 g
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu