Propozycje

icb.pl

Bateria natryskowa Loge Avila AV 04

259.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Bateria natryskowa Loge Avila AV 04 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do montażu w łazience lub pomieszczeniu z prysznicem. Jest to produkt renomowanej marki, który wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również funkcjonalnością i trwałością.

Bateria natryskowa Loge Avila AV 04 posiada nowoczesny design, który doskonale wpisuje się w trendy wystroju łazienek. Jest ona wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.

Bateria natryskowa Loge Avila AV 04 posiada ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodne użytkowanie. Posiada także regulację strumienia wody oraz temperatury, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Bateria natryskowa Loge Avila AV 04 to produkt łatwy w montażu i użytkowaniu, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Parametry

NazwaBateria natryskowa Loge Avila AV 04
TypNatryskowa
MarkaLoge Avila
ModelAV 04
MateriałStal nierdzewna
KolorChrom
Wysokość180 mm
Szerokość150 mm
Długość50 mm
Ciśnienie0,5-5 bar
Przepływ8,3 l/min
Gwarancja2 lata
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu