Propozycje

castorama.pl

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10 A

51.98 zł
Dostępny
aktualna cena w: 10.05.2023

.

Opis produktu

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10 A to element elektryczny służący do zabezpieczenia obwodu przed przeciążeniem lub zwarciem. Jest to bezpiecznik termiczny, który działa na zasadzie zwiększenia oporu termicznego w momencie wzrostu temperatury spowodowanego przeciążeniem lub zwarciem. W efekcie prądu przepływającego przez obwód zostaje przerwany, co chroni urządzenia i instalację przed uszkodzeniem.

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10 A charakteryzuje się napięciem znamionowym 230/400 V AC oraz prądem znamionowym 10 A. Jest to element o małych wymiarach, co ułatwia jego montaż w różnych urządzeniach elektrycznych. Bezpiecznik ten posiada również wskaźnik stanu, który informuje o jego działaniu.

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10 A jest niezbędny w każdej instalacji elektrycznej, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom i chronić urządzenia przed uszkodzeniem.

Parametry

Nazwa_towaruBezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10A
Prad_znamionowy10A
Napiecie_znamionowe240V
Typ_kontaktuautomatyczny
ProducentKontakt-Simon
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu