Propozycje

winbud24.pl

Ceresit CM 17 5kg - klej do płytek elastyczny i odkształcalny C2TE S1 Super Flexible

23.00 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 21.11.2023

.

icb.pl

Zaprawa klejowa Henkel Ceresit CM-17 5 kg

38.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 03.10.2023

.

Opis produktu

Ceresit CM 17 5kg to klej do płytek, który charakteryzuje się elastycznością i odpornością na odkształcenia. Produkt ten należy do klasy C2TE S1 Super Flexible, co oznacza, że jest to klej o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości na rozciąganie oraz zginanie.

Klej Ceresit CM 17 5kg jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłożach mineralnych, betonowych, anhydrytowych i cementowych. Nadaje się również do stosowania na podłożach ogrzewanych, a także na podłożach o niskiej chłonności. Produkt ten jest idealny do klejenia płytek ceramicznych, gresowych, kamienia naturalnego, szkła i innych materiałów.

Ceresit CM 17 5kg cechuje się łatwością aplikacji, dzięki czemu jest idealny dla profesjonalnych wykonawców oraz dla osób, które wykonują prace remontowe samodzielnie. Klej ten zapewnia mocne i trwałe połączenie, a jednocześnie umożliwia elastyczne przenoszenie naprężeń, co jest szczególnie ważne w przypadku podłoży narażonych na ruchy i odkształcenia.

Parametry

Nazwa towaruCeresit CM 17 5kg
Typ klejuElastyczny i odkształcalny klej do płytek
Klasa klejuC2TE S1
ElastycznośćSuper Flexible
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu