Propozycje

mrowka.com.pl

Drzwi zewnętrzne Kair 90 cm lewe orzech PANTOR

1890.66 zł
Dostępny
aktualna cena w: 03.10.2023

.

Opis produktu

Drzwi zewnętrzne Kair o szerokości 90 cm to wysokiej jakości produkt marki PANTOR. Drzwi te są przeznaczone do montażu na zewnątrz budynków i charakteryzują się solidną konstrukcją oraz atrakcyjnym wyglądem. Ich kolorystyka to orzech, co nadaje im elegancki i naturalny wygląd.

Drzwi te są przeznaczone do otwierania w lewą stronę, co należy uwzględnić podczas montażu. Ich konstrukcja opiera się na ramie z drewna sosnowego oraz wypełnieniu z płyt MDF, co zapewnia trwałość i izolację termiczną. Dodatkowo drzwi wyposażone są w zamki oraz okucia, które zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem.

Produkt ten jest łatwy w montażu i może być stosowany zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Drzwi zewnętrzne Kair 90 cm lewe orzech PANTOR to idealny wybór dla osób poszukujących estetycznych i trwałych drzwi zewnętrznych do swojego domu lub mieszkania.

Parametry

Drzwi zewnętrzne Kair 90 cm lewe orzech PANTOR Charakterystyka techniczna towaru: - typ: drzwi zewnętrzne - model: Kair - szerokość: 90 cm - strona: lewe - kolor: orzech - producent: PANTOR
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu