Propozycje

castorama.pl

Farba lateksowa Beckers Vaggfarg biała 10 l

168.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 16.05.2023

.

Opis produktu

Farba lateksowa Beckers Vaggfarg biała 10 l to wysokiej jakości farba do malowania ścian wewnętrznych. Jest to produkt szwedzkiej marki Beckers, która słynie z produkcji farb o wysokiej trwałości i odporności na ścieranie. Farba Vaggfarg jest wodno-emulsyjna, co oznacza, że jest łatwa do rozpuszczenia w wodzie i szybko schnie. Farba ta jest również łatwa w aplikacji, dzięki czemu można ją nakładać na ściany za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. Farba ta jest dostępna w kolorze białym i jest w pełni matowa, co daje piękny, jednolity wygląd ścian. Opakowanie 10 l pozwala na pokrycie powierzchni do 70 m², co czyni ją idealną do malowania dużych pomieszczeń. Farba ta jest również przyjazna dla środowiska, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, takich jak rozpuszczalniki organiczne czy metale ciężkie.

Parametry

Nazwa towaruFarba lateksowa Beckers Vaggfarg biała 10 l
ProducentBeckers
Typ farbyLateksowa
KolorBiały
Pojemność opakowania10 l
Charakterystyka technicznaFarba lateksowa Beckers Vaggfarg to produkt o wysokiej jakości i wydajności. Dzięki swojemu składowi zapewnia doskonałe pokrycie powierzchni, a także wyjątkowo trwałe i odporne wykończenie. Farba ta jest łatwa w aplikacji i szybko schnie, co pozwala na szybkie i efektywne malowanie.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu