Propozycje

winbud24.pl

Gąbka ścierna GR. 100 [2 szt] Blue Dolphin GS_21304

6.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.08.2023

.

Opis produktu

Gąbka ścierna GR. 100 [2 szt] Blue Dolphin GS_21304 to produkt wykorzystywany w procesie wykańczania powierzchni budowlanych. Jest to gąbka ścierna o gradacji 100, co oznacza, że jej ziarnistość jest średnio drobna. Produkt dostępny jest w opakowaniu zawierającym 2 sztuki.

Gąbka ścierna Blue Dolphin GS_21304 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość i skuteczność w działaniu. Jest ona przeznaczona do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne czy też powierzchnie malarskie.

Gąbka ścierna GR. 100 [2 szt] Blue Dolphin GS_21304 jest łatwa w użyciu i umożliwia precyzyjne szlifowanie i wygładzanie powierzchni. Dzięki swojej gradacji, jest idealna do usuwania zarysowań i nierówności, a także do przygotowania powierzchni przed malowaniem lub lakierowaniem. Produkt ten jest niezbędny dla każdego specjalisty od materiałów budowlanych, który chce uzyskać profesjonalne efekty wykończenia powierzchni.

Parametry

Gąbka ścierna GR. 100 [2 szt] Blue Dolphin GS_21304 Blue Dolphin GS_21304 Gąbka ścierna 100 2 szt Charakterystyka techniczna: - Gąbka ścierna przeznaczona do szlifowania różnego rodzaju powierzchni, w tym drewna, metalu, farb, lakierów, tynków itp. - Klasa ścierności wynosi 100, co oznacza, że gąbka jest dość twarda i nadaje się do szlifowania powierzchni o średniej twardości. - W opakowaniu znajdują się 2 sztuki gąbek. - Produkt marki Blue Dolphin, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu