Propozycje

icb.pl

Gips budowlany Dolina Nidy 15 kg

11.49 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Gips budowlany Dolina Nidy to wysokiej jakości materiał budowlany, który charakteryzuje się łatwością aplikacji oraz szybkim utwardzaniem. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania szpachlowania, wypełniania ubytków i nierówności na powierzchniach ścian i sufitów.

Gips Dolina Nidy jest produkowany z naturalnego gipsu, który został poddany procesowi suszenia i mielenia. Dzięki temu produkt charakteryzuje się wysoką jakością oraz trwałością. Gips ten jest łatwy w użyciu, a jego konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzanie na powierzchniach.

Gips Dolina Nidy jest dostępny w opakowaniach po 15 kg, co pozwala na wykonanie większej ilości prac szpachlowych. Produkt ten jest ekonomiczny i niezwykle skuteczny, dzięki czemu zyskał uznanie wśród specjalistów.

Jeśli szukasz wysokiej jakości gipsu budowlanego, który pozwoli Ci na wykonanie profesjonalnych prac szpachlowych, to gips Dolina Nidy 15 kg jest idealnym wyborem.

Parametry

NazwaGips budowlany Dolina Nidy
Waga15 kg
TypGips budowlany
ZastosowanieDo wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych, szpachlowania oraz jako materiał do formowania elementów dekoracyjnych
KolorBiały
Czas schnięciaOk. 2-3 godzin
Wytrzymałość na ściskanie≥ 2,5 MPa
Wytrzymałość na zginanie≥ 2,0 MPa
Przyczepność do podłoża≥ 0,5 MPa
OpakowanieWorki papierowe
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu