Propozycje

icb.pl

Gips budowlany Dolina Nidy 2 kg

2.90 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Gips budowlany Dolina Nidy 2 kg to wysokiej jakości materiał budowlany, który jest idealny do wykonywania różnego rodzaju prac wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Gips ten cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz łatwością aplikacji, dzięki czemu jest bardzo popularny wśród profesjonalnych wykonawców oraz amatorów remontów.

Gips Dolina Nidy jest produkowany z naturalnych surowców, co sprawia, że jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Jest to materiał, który doskonale nadaje się do wypełniania pęknięć, szpachlowania ścian oraz wykonywania dekoracyjnych elementów, takich jak kolumny, belki czy gzymsy.

Opakowanie o pojemności 2 kg jest idealne do małych prac remontowych, a także do testowania i nauki aplikacji gipsu. Gips Dolina Nidy 2 kg jest łatwy w użyciu, szybko schnie i po wyschnięciu jest twardy i trwały. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje prace będą wykonane z najwyższą starannością i precyzją.

Parametry

NazwaGips budowlany Dolina Nidy
Waga2 kg
Rodzajgips budowlany
Zastosowaniedo wykonywania tynków, szpachlowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń
Cechyszybkie wiązanie, łatwe w użyciu, wysoka wytrzymałość na ściskanie
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu