Propozycje

icb.pl

Gips szpachlowy Atlas Dolina Nidy 2 kg

4.90 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Gips szpachlowy Atlas Dolina Nidy 2 kg to wysokiej jakości produkt do wykonywania prac szpachlowych wewnątrz pomieszczeń. Jest to gładki, biały proszek, który po wymieszaniu z wodą tworzy łatwą do aplikacji masę szpachlową.

Produkt ten charakteryzuje się szybkim czasem wiązania, co pozwala na szybkie przystąpienie do kolejnych etapów prac remontowych. Dodatkowo, gips szpachlowy Atlas Dolina Nidy 2 kg jest bardzo wydajny - jedno opakowanie wystarcza na szpachlowanie powierzchni o powierzchni około 2-3 m².

Gips szpachlowy Atlas Dolina Nidy 2 kg jest łatwy w obróbce i nadaje się do stosowania na różnych podłożach, takich jak beton, tynk, gips, płyty gipsowo-kartonowe czy cegła. Po wyschnięciu tworzy twardą, trwałą powierzchnię, która może być szlifowana i malowana.

Produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, nie zawiera szkodliwych substancji i spełnia normy jakościowe dotyczące materiałów budowlanych.

Parametry

NazwaGips szpachlowy Atlas Dolina Nidy 2 kg
ProducentAtlas
Typszpachlowy
Pojemność2 kg
Czas wiązaniaok. 60 minut
Czas schnięciaok. 24 godziny
Kolorbiały
Zastosowanieszpachlowanie powierzchni gipsowych, betonowych, tynkowych przed malowaniem lub tapetowaniem
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu