Propozycje

icb.pl

Gips szpachlowy CE-86 Semin 20 kg

130.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Gips szpachlowy CE-86 Semin to wysokiej jakości produkt stosowany do wygładzania i wyrównywania powierzchni ścian i sufitów wewnętrznych. Jest to gotowy do użycia materiał, który charakteryzuje się łatwością aplikacji oraz doskonałą przyczepnością do różnych podłoży, takich jak beton, cegła, tynk, gips, płyty gipsowo-kartonowe i inne.

Gips szpachlowy CE-86 Semin jest bardzo wydajny i ekonomiczny, ponieważ jego duża objętość pozwala na pokrycie większych powierzchni przy minimalnej ilości zużytego produktu. Jest to także materiał przyjazny dla środowiska, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji i jest w pełni zgodny z normami europejskimi.

Gips szpachlowy CE-86 Semin ma konsystencję łatwą do mieszania i formowania, dzięki czemu można go łatwo nakładać na powierzchnie. Po aplikacji szybko schnie i utwardza się, tworząc idealnie gładką i równą powierzchnię, gotową do malowania lub tapetowania.

Opakowanie gipsu szpachlowego CE-86 Semin ma pojemność 20 kg, co wystarcza na pokrycie dużej powierzchni. Produkt ten jest polecany dla profesjonalistów oraz do użytku domowego, którzy cenią sobie jakość i trwałość wykończenia ścian i sufitów.

Parametry

Nazwa produktuGips szpachlowy CE-86 Semin 20 kg
Typ produktuGips szpachlowy
Klasa wytrzymałościCE-86
Waga20 kg
PrzeznaczenieDo szpachlowania powierzchni murarskich
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu