Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

winbud24.pl

gwoździe ciesielskie pierścieniowe 4 x 40 mm 1kg Gunnebo Anchor

17.84 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 21.11.2023

.

Opis produktu

Gwoździe ciesielskie pierścieniowe 4 x 40 mm 1kg Gunnebo Anchor

Opis:

  • Typ: gwoździe ciesielskie pierścieniowe
  • Wymiary: 4 x 40 mm
  • Waga: 1 kg
  • Producent: Gunnebo Anchor

Gwoździe ciesielskie pierścieniowe to elementy stosowane w budownictwie drewnianym, które służą do łączenia elementów drewnianych ze sobą. Charakteryzują się pierścieniową strukturą na górnym końcu, co zapobiega wypadnięciu gwoździa z drewna oraz zapewnia lepszą trwałość łączenia. Wymiary 4 x 40 mm oznaczają średnicę gwoździa oraz jego długość. Waga 1 kg to ilość gwoździ w opakowaniu. Producentem jest firma Gunnebo Anchor, znana na rynku budowlanym z produkcji elementów złącznych o wysokiej jakości.

Parametry

gwoździe ciesielskie pierścieniowe 4 x 40 mm 1kg Gunnebo Anchor 4 x 40 mm pierścieniowe 1kg Charakterystyka techniczna: - Gwoździe ciesielskie pierścieniowe wykonane są z hartowanej stali, co zapewnia im dużą wytrzymałość na obciążenia. - Mają rozmiar 4 x 40 mm, co oznacza, że ich średnica wynosi 4 mm, a długość 40 mm. - Posiadają pierścień na końcu, który zapobiega wypadnięciu gwoździa z materiału. - Waga opakowania to 1 kg, co daje około 250 gwoździ.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu