Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

winbud24.pl

gwoździe ciesielskie pierścieniowe 4 x 75 mm 1kg Gunnebo Anchor

17.84 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 21.11.2023

.

Opis produktu

Gwoździe ciesielskie pierścieniowe to elementy łączenia drewna w budownictwie i stolarstwie. Wyróżniają się charakterystycznymi pierścieniami na powierzchni, które zwiększają ich przyczepność i zapobiegają wypadnięciu z połączenia. Gwoździe te mają wymiary 4 x 75 mm i są pakowane w worki po 1 kg.

Producentem gwoździ ciesielskich pierścieniowych jest firma Gunnebo Anchor, znana ze swojej wysokiej jakości produktów. Gwoździe te są wykonane z trwałej stali, co zapewnia ich odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Są idealne do stosowania w budownictwie drewnianym, w konstrukcjach dachowych, ścianach i podłogach.

Dzięki swoim właściwościom, gwoździe ciesielskie pierścieniowe 4 x 75 mm 1kg Gunnebo Anchor są niezbędnym elementem w każdym warsztacie stolarskim i budowlanym. Ich solidna konstrukcja i trwałość zapewniają bezpieczeństwo i długotrwałość połączeń drewnianych.

Parametry

Nazwa towaruGwoździe ciesielskie pierścieniowe
Wymiary4 x 75 mm
Waga1 kg
ProducentGunnebo Anchor
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu