Propozycje

mrowka.com.pl

Impregnat akrylowy do drewna 5L kasztan IRISS

35.98 zł
Dostępny
aktualna cena w: 03.10.2023

.

Opis produktu

Impregnat akrylowy do drewna 5L kasztan IRISS to preparat, który służy do ochrony drewna przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, deszcz, promieniowanie UV czy też szkodniki. Preparat ten jest przeznaczony do stosowania na drewnie zewnętrznym, takim jak tarasy, ogrodzenia, meble ogrodowe czy też elewacje.

Impregnat kasztanowy nadaje drewnu ciepły, naturalny kolor, który podkreśla jego piękno i charakter. Preparat jest łatwy w aplikacji, dzięki czemu można go stosować samodzielnie, bez konieczności wynajmowania specjalisty.

Impregnat akrylowy do drewna 5L kasztan IRISS jest wodoodporny i odporny na działanie promieniowania UV, co pozwala na długotrwałą ochronę drewna przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Preparat ten jest również odporny na ścieranie i łatwość utrzymania czystości, co ułatwia jego pielęgnację.

Jeśli szukasz skutecznego i łatwego w użyciu impregnatu do drewna, który zapewni długotrwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, to impregnat akrylowy do drewna 5L kasztan IRISS jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Parametry

Nazwa_towaruImpregnat akrylowy do drewna 5L kasztan IRISS
Pojemność5L
Kolorkasztan
Typimpregnat akrylowy
ProducentIRISS
Charakterystyka_technicznaChroni drewno przed wilgocią, grzybami i pleśnią. Doskonale penetruje drewno, nie tworząc na jego powierzchni warstwy. Jest odporny na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych. Środki zawarte w impregnacie chronią drewno przed ogniem.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu