Propozycje

winbud24.pl

Inchem Pigment Mix 80ml - ugier

6.50 zł
Dostępny
aktualna cena w: 10.05.2023

.

Opis produktu

Inchem Pigment Mix 80ml to specjalistyczny pigment przeznaczony do barwienia różnego rodzaju materiałów budowlanych, takich jak farby, tynki, masy szpachlowe czy zaprawy murarskie. W tym przypadku mamy do czynienia z barwnikiem o kolorze ugier, który charakteryzuje się intensywną, ciepłą tonacją. Produkt ten jest bardzo wydajny - jedno opakowanie o pojemności 80ml wystarcza na barwienie nawet kilku kilogramów masy budowlanej. Inchem Pigment Mix 80ml jest łatwy w użyciu, dzięki czemu nawet osoby bez doświadczenia w barwieniu materiałów budowlanych poradzą sobie z jego aplikacją. Produkt ten cechuje się także wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowania UV, co gwarantuje trwały i estetyczny efekt końcowy.

Parametry

Nazwa produktuInchem Pigment Mix 80ml - ugier
Objętość80 ml
KolorUgier
CharakterystykaPigment do farb i lakierów, stworzony z myślą o mieszaniu z różnymi rodzajami farb i lakierów. Zapewnia intensywny i trwały kolor, odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Produkt łatwy w użyciu, dobrze miesza się z farbami i lakierami, nie wpływa negatywnie na ich właściwości mechaniczne i estetyczne.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu