Propozycje

icb.pl

Klej uszczelniacz Soudal Fix All High Tack biały 290ml

37.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Klej uszczelniacz Soudal Fix All High Tack to wysokiej jakości produkt, który łączy w sobie cechy kleju oraz uszczelniacza. Jest on przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, do łączenia i uszczelniania różnych powierzchni, takich jak drewno, metal, szkło, ceramika, kamień, beton, tworzywa sztuczne i wiele innych.

Klej uszczelniacz Soudal Fix All High Tack charakteryzuje się bardzo wysoką przyczepnością, co pozwala na trwałe i stabilne połączenie elementów. Dodatkowo, dzięki swojej elastyczności, doskonale nadaje się do stosowania na powierzchniach narażonych na drgania i ruchy. Produkt ten jest również odporny na działanie wody, promieniowania UV oraz temperatury, co gwarantuje długotrwałą i niezawodną ochronę połączonych elementów.

Klej uszczelniacz Soudal Fix All High Tack występuje w kolorze białym i jest pakowany w tubki o pojemności 290ml. Dzięki temu jest łatwy w aplikacji i zapewnia precyzyjne nakładanie kleju na połączonych elementach.

Parametry

NazwaKlej uszczelniacz Soudal Fix All High Tack
Kolorbiały
Pojemność290 ml
Typuszczelniacz
Właściwościwysoka przyczepność, elastyczność, odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
Zastosowaniedo uszczelniania i klejenia różnych powierzchni, w tym metalowych, drewnianych, szklanych i ceramicznych
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu