Propozycje

icb.pl

Klej żelowy wielofunkcyjny Kerakoll H40 Revolution 20 kg, superelastyczny szary

89.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.08.2023

.

Opis produktu

Klej żelowy wielofunkcyjny Kerakoll H40 Revolution to wysokiej jakości klej do stosowania w budownictwie. Jest to klej superelastyczny, który pozwala na łączenie różnych materiałów, takich jak płytki ceramiczne, kamień naturalny, szkło, metal, drewno, tworzywa sztuczne i wiele innych. Klej ten jest w stanie utrzymać mocne połączenie nawet w przypadku dużych obciążeń i drgań, co czyni go idealnym do stosowania w trudnych warunkach.

Klej Kerakoll H40 Revolution jest łatwy w użyciu. Można go nakładać za pomocą szpachelki, a jego konsystencja żelowa umożliwia precyzyjne aplikowanie. Klej ten jest również odporny na zmiany temperatury i wilgotności, co zapewnia trwałe i stabilne połączenie.

Klej żelowy wielofunkcyjny Kerakoll H40 Revolution jest dostępny w opakowaniu 20 kg, a jego kolor to szary. To produkt, który z pewnością spełni oczekiwania specjalistów od materiałów budowlanych i pozwoli na wykonanie solidnych i trwałych połączeń w różnych aplikacjach budowlanych.

Parametry

Nazwa towaruKlej żelowy wielofunkcyjny Kerakoll H40 Revolution 20 kg
Charakterystyka technicznaSuperelastyczny klej szary, zapewniający maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne i ruchy podłoża, stosowany do klejenia płytek ceramicznych, marmuru, kamienia naturalnego, tworzyw sztucznych i innych materiałów budowlanych na powierzchniach poziomych i pionowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Pojemność opakowania20 kg
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu