Propozycje

castorama.pl

Kompakt WC Cersanit Seno bezkołnierzowy 3/6 l z deską wolnoopadającą

698.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 15.08.2023

.

Opis produktu

Kompakt WC Cersanit Seno bezkołnierzowy 3/6 l to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie toalet. Bezkołnierzowy design oznacza, że nie ma tradycyjnego kołnierza wokół otworu wypływowego, co ułatwia utrzymanie czystości i zapobiega gromadzeniu się brudu i bakterii.

Toaleta jest wyposażona w system spłukiwania Dual Flush, który umożliwia wybór między dwoma poziomami spłukiwania - 3 litry dla mniejszych potrzeb i 6 litrów dla większych. Dzięki temu można zaoszczędzić wodę i zmniejszyć zużycie.

W zestawie znajduje się również deska wolnoopadająca, która zapewnia cichą i delikatną opadanie pokrywy na sedes. Deska ta jest również łatwa do demontażu i czyszczenia.

Kompakt WC Cersanit Seno bezkołnierzowy 3/6 l jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki, co gwarantuje trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nowoczesnego i funkcjonalnego WC do swojej łazienki.

Parametry

NazwaKompakt WC Cersanit Seno bezkołnierzowy 3/6 l z deską wolnoopadającą
TypWC kompaktowe
Funkcja spłukiwania3/6 l
KształtBezkołnierzowy
Deska WCWolnoopadająca
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu