Propozycje

castorama.pl

Kompakt WC GoodHome Cavally Slim bezkołnierzowy pionowy 3/6 l z deską wolnoopadającą

648.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 15.08.2023

.

Opis produktu

Kompakt WC GoodHome Cavally Slim to nowoczesne rozwiązanie dla Twojej łazienki. Ten bezkołnierzowy model posiada pionowy spust wody o pojemności 3/6 l, co pozwala na oszczędność wody podczas każdego spłukiwania.

Jedną z głównych zalet tego WC jest jego smukła konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki temu, nawet jeśli Twoja łazienka jest niewielka, to kompakt WC GoodHome Cavally Slim doskonale się w niej wpasuje.

W zestawie z WC znajduje się również deska wolnoopadająca, która zapewnia wygodę i komfort podczas korzystania z toalety. Deska ta jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i odporność na uszkodzenia.

Kompakt WC GoodHome Cavally Slim to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również estetyczne. Jego minimalistyczny design pasuje do każdego stylu łazienki, dodając jej elegancji i nowoczesności.

Jeśli szukasz funkcjonalnego, oszczędnego i stylowego WC, to kompakt WC GoodHome Cavally Slim bezkołnierzowy pionowy 3/6 l z deską wolnoopadającą jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Parametry

NazwaKompakt WC GoodHome Cavally Slim
TypBezkołnierzowy pionowy
Pojemność spłuczki3/6 l
DeskaWolnoopadająca
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu