Propozycje

castorama.pl

Panele podłogowe Classen Dąb Torrington AC4 2,057 m2

117.21 zł
Dostępny
aktualna cena w: 29.03.2023

.

Opis produktu

Panele podłogowe Classen Dąb Torrington to wysokiej jakości panele podłogowe, które charakteryzują się trwałością, odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Panele te są wykonane z drewna dębowego, co nadaje im elegancki i naturalny wygląd.

Panele podłogowe Classen Dąb Torrington posiadają klasę ścieralności AC4, co oznacza, że są one bardzo trwałe i odporne na ścieranie. Dzięki temu są one idealne do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze czy pokoje dziennego użytku.

Panele podłogowe Classen Dąb Torrington są łatwe w montażu, dzięki czemu można je szybko i łatwo położyć na podłodze. Panele te mają wymiary 1285 x 194 mm i grubość 8 mm. Jeden pakiet zawiera 8 paneli, co daje powierzchnię 2,057 m2.

Panele podłogowe Classen Dąb Torrington to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie trwałość, elegancki wygląd i łatwość montażu.

Parametry

NazwaPanele podłogowe Classen Dąb Torrington
Klasa ścieralnościAC4
Powierzchnia2,057 m2
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu