Propozycje

castorama.pl

Piec kominkowy Balami 7 kW

1798.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 21.08.2023

.

Opis produktu

Piec kominkowy Balami 7 kW to nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdym domu. Jest to wysokiej jakości piec, który zapewnia efektywne i ekonomiczne ogrzewanie pomieszczeń.

Piec Balami 7 kW charakteryzuje się mocą grzewczą wynoszącą 7 kW, co pozwala na skuteczne ogrzewanie pomieszczeń o średniej wielkości. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu ciepła w swoim domu.

Jednym z głównych atutów pieca Balami 7 kW jest jego nowoczesny design, który doskonale wpisuje się w różne style wnętrz. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, piec prezentuje się elegancko i estetycznie, dodając uroku każdemu pomieszczeniu.

Piec kominkowy Balami 7 kW cechuje się również łatwością obsługi. Posiada intuicyjny panel sterowania, który umożliwia regulację temperatury i mocy grzewczej. Dodatkowo, piec wyposażony jest w system automatycznego podtrzymywania ognia, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury przez dłuższy czas.

Warto również wspomnieć o wysokiej efektywności energetycznej pieca Balami 7 kW. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, piec osiąga wysoką wydajność spalania, co przekłada się na mniejsze zużycie drewna i niższe koszty ogrzewania.

Piec kominkowy Balami 7 kW to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie komfort, estetykę i oszczędność. Dzięki swoim zaletom, piec Balami 7 kW zapewni nie tylko przyjemne ciepło, ale również stworzy wyjątkowy klimat w każdym domu.

Parametry

NazwaPiec kominkowy Balami 7 kW
Moc7 kW
RodzajPiec kominkowy
Materiał wykonaniaStal nierdzewna
WymiaryWysokość: 120 cm, Szerokość: 80 cm, Głębokość: 60 cm
Wydajność cieplna78%
Zakres regulacji mocy3-7 kW
Maksymalne zużycie drewna2,2 kg/h
System spalaniaCzysta spalina
CertyfikatyCE, EN 13240
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu