Propozycje

castorama.pl

Płytka elewacyjna Incana Arcada grigio 0,41 m2

39.98 zł
Dostępny
aktualna cena w: 07.08.2023

.

Opis produktu

Płytka elewacyjna Incana Arcada grigio o powierzchni 0,41 m2 jest doskonałym wyborem do wykończenia elewacji budynku. Ta wysokiej jakości płytka została wykonana z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału, co sprawia, że jest idealna do zastosowania na zewnątrz.

Płytka elewacyjna Incana Arcada grigio ma elegancki wygląd, który dodaje charakteru i stylu każdemu budynkowi. Jej kolorystyka w odcieniach szarości nadaje elewacji nowoczesny i nowatorski wygląd. Płytka ma również delikatne wzory, które dodają jej unikalności i atrakcyjności.

Płytka elewacyjna Incana Arcada grigio jest łatwa w montażu i może być stosowana zarówno na nowych budynkach, jak i w procesie renowacji. Jej niewielki rozmiar 0,41 m2 sprawia, że jest wygodna w transporcie i manipulacji. Dodatkowo, płytka jest łatwa do utrzymania w czystości i nie wymaga specjalistycznej konserwacji.

Jeśli szukasz trwałego, estetycznego i łatwego w montażu rozwiązania do wykończenia elewacji budynku, płytka elewacyjna Incana Arcada grigio o powierzchni 0,41 m2 jest doskonałym wyborem. Dzięki swojej wysokiej jakości i atrakcyjnym wzorom, ta płytka z pewnością podniesie wartość estetyczną Twojego budynku.

Parametry

NazwaPłytka elewacyjna Incana Arcada grigio
Powierzchnia0,41 m2
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu