Propozycje

castorama.pl

Przeciwgrzybiczny dodatek do farb Primacol Fungoset 250 ml

18.48 zł
Dostępny
aktualna cena w: 14.08.2023

.

Opis produktu

Przeciwgrzybiczny dodatek do farb Primacol Fungoset 250 ml jest specjalnym preparatem, który został stworzony w celu ochrony powierzchni przed rozwojem grzybów i pleśni. Ten produkt jest idealny do dodawania do farb, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, aby zapewnić długotrwałą ochronę przed mikroorganizmami.

Primacol Fungoset zawiera składniki o właściwościach antygrzybiczych, które hamują rozwój grzybów i pleśni na powierzchniach malowanych. Działa skutecznie nawet w warunkach wysokiej wilgotności, gdzie grzyby i pleśnie najczęściej się rozwijają.

Ten dodatek do farb jest łatwy w użyciu - wystarczy dodać odpowiednią ilość preparatu do farby i dokładnie wymieszać. Zalecana ilość preparatu do dodania zależy od rodzaju farby i stopnia ochrony, jaką chcemy uzyskać. Przed użyciem zawsze warto zapoznać się z instrukcją producenta.

Przeciwgrzybiczny dodatek do farb Primacol Fungoset 250 ml jest bezpieczny w użytkowaniu i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie ludzi. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, a także w miejscach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie.

Dzięki zastosowaniu tego dodatku do farb, powierzchnie malowane będą chronione przed rozwojem grzybów i pleśni przez długi czas. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać swoje wnętrza czyste, zdrowe i wolne od mikroorganizmów.

Przeciwgrzybiczny dodatek do farb Primacol Fungoset 250 ml to niezawodny produkt, który zapewnia skuteczną ochronę przed grzybami i pleśniami na malowanych powierzchniach.

Parametry

NazwaPrzeciwgrzybiczny dodatek do farb Primacol Fungoset 250 ml
Pojemność250 ml
PrzeznaczeniePrzeznaczony do dodawania do farb w celu zapobiegania rozwojowi grzybów i pleśni
SkładZawiera substancje przeciwgrzybiczne
EfektZapewnia ochronę powierzchni przed grzybami i pleśnią
ZastosowanieDo stosowania wewnątrz pomieszczeń
ProducentPrimacol
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu