Propozycje

e-irwin.pl

STANLEY Ostrza łamane do noża 18mm 10szt. 0-11-301

9.40 zł
Dostępny
aktualna cena w: 31.07.2023

.

Opis produktu

STANLEY Ostrza łamane do noża 18mm 10szt. 0-11-301 to zestaw 10 ostrzy do noża łamającego o szerokości 18mm, produkowany przez renomowaną firmę STANLEY. Ostrza są wykonane z wysokiej jakości stali, co zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Ostrza łamane są bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ po zużyciu jednej części można łatwo ją odłamać i używać kolejnej. Zestaw jest pakowany w praktyczne pudełko, co ułatwia przechowywanie i transport. Ostrza łamane do noża STANLEY 18mm są idealne do cięcia różnego rodzaju materiałów, takich jak papier, tektura, tapeta, folia czy sklejka. To niezbędny element wyposażenia każdego majsterkowicza, remontowicza czy budowlańca.

Parametry

Nazwa produktuSTANLEY Ostrza łamane do noża 18mm 10szt. 0-11-301
Wymiary18mm
Ilość sztuk10
Model0-11-301
ZastosowanieOstrza przeznaczone są do noży łamanych, służą do precyzyjnego cięcia różnego rodzaju materiałów, w tym papieru, folii, tapet, skóry, tkanin, itp.
MateriałOstrza wykonane są ze stali węglowej wysokiej jakości, co zapewnia ich wytrzymałość i długotrwałość użytkowania.
ProducentSTANLEY
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu