Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

winbud24.pl

wiertło SDS+ 6x 160mm PowerPlus Trutek TCPP06160

22.43 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 23.06.2023

.

Opis produktu

Wiertło SDS+ 6x160mm PowerPlus Trutek TCPP06160 to narzędzie służące do wiercenia otworów w betonie, cegle, kamieniu i innych twardych materiałach. Wiertło posiada specjalny system mocowania SDS+, który zapewnia szybkie i bezpieczne mocowanie wiertła w uchwycie.

Wiertło wykonane jest z wysokiej jakości stali, co zapewnia mu dużą trwałość i odporność na zużycie. Wiertło posiada również specjalną geometrię, która zapewnia szybkie i skuteczne wiercenie, a także eliminuje ryzyko zablokowania się wiertła w materiale.

Wiertło SDS+ 6x160mm PowerPlus Trutek TCPP06160 jest przeznaczone do stosowania w młotowiertarkach i wiertarkach udarowych. Jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów oraz hobbystów zajmujących się budową i remontami.

Parametry

PowerPlus Trutek TCPP06160 SDS+ 6mm 160mm Dodatkowo warto dodać, że wiertło SDS+ to wiertło specjalistyczne, którego charakterystyczną cechą jest chwyt z uchwytem SDS+ umożliwiający szybką i łatwą wymianę narzędzia bez użycia kluczy. Wiertło to zostało wykonane z wysokiej jakości stali, co zapewnia trwałość i wytrzymałość podczas pracy z różnymi materiałami budowlanymi, takimi jak beton, cegła czy kamień.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu