Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

e-irwin.pl

Zestaw 31 narzędzi do wkręcania

129.38 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 14.03.2023

.

Opis produktu

Zestaw 31 narzędzi do wkręcania to kompletny zestaw narzędziowy, który umożliwia łatwe i precyzyjne wkręcanie śrub i wkrętów w różnego rodzaju powierzchnie. W skład zestawu wchodzą różnego rodzaju wkrętaki, w tym płaskie, krzyżakowe i torx, a także końcówki wkrętaków o różnych rozmiarach. Ponadto, zestaw zawiera również różnego rodzaju nakładki i adaptery, które umożliwiają stosowanie narzędzi do różnych zadań, takich jak wkręcanie w trudno dostępne miejsca.

Zestaw narzędzi do wkręcania jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i niezawodność podczas użytkowania. Wszystkie narzędzia są przechowywane w poręcznym etui, które umożliwia łatwe przenoszenie i przechowywanie zestawu.

Dzięki temu kompletnemu zestawowi narzędzi do wkręcania, każdy majsterkowicz czy profesjonalista z branży budowlanej będzie miał wszystko, czego potrzebuje, aby wykonać swoją pracę w sposób szybki, precyzyjny i skuteczny.

Parametry

Zestaw 31 narzędzi do wkręcania 31 uniwersalne 0-2000 obr./min 500 W 220-240 V brak Zestaw 31 narzędzi do wkręcania to uniwersalny zestaw narzędzi z zakresem obrotów wynoszącym od 0 do 2000 obr./min i mocą 500W. Urządzenie pracuje na napięciu zasilania 220-240V i nie posiada akumulatora.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu