Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

e-irwin.pl

Zestaw bitów Pz2 25mm Torsion TicTac 25szt. DeWalt

38.15 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 14.03.2023

.

Opis produktu

Zestaw bitów Pz2 25mm Torsion TicTac 25szt. DeWalt to wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia każdego majsterkowicza czy profesjonalisty zajmującego się pracami budowlanymi.

Zestaw składa się z 25 bitów o wymiarach 25mm, wykonanych z wysokiej jakości stali Torsion, co zapewnia im dużą wytrzymałość i odporność na zużycie. Bit Pz2 to popularny rodzaj końcówki, który idealnie nadaje się do wkręcania i wykręcania śrub o profilu krzyżaka.

Dodatkowo, zestaw bitów Pz2 25mm Torsion TicTac 25szt. DeWalt jest bardzo praktyczny w użytkowaniu. Zestaw jest umieszczony w poręcznym, plastikowym pudełku w kształcie TicTac, co ułatwia przechowywanie i transportowanie.

Zestaw bitów Pz2 25mm Torsion TicTac 25szt. DeWalt to nie tylko praktyczny, ale także bardzo funkcjonalny element wyposażenia każdego majsterkowicza czy profesjonalisty zajmującego się pracami budowlanymi.

Parametry

MarkaDeWalt
Typzestaw bitów
ModelPz2 25mm Torsion TicTac 25szt.
Ilosc25 sztuk
Wielkosc_bita25mm
Typ_glowicyPz2
TechnologiaTorsion
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu