Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

e-irwin.pl

Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V 13mm w walizce + 2 x 1,5Ah i ładowarka Makita DF457DWE

665.00 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 09.03.2023

.

Opis produktu

Ta wiertarko-wkrętarka jest narzędziem marki Makita, zasilanym akumulatorem o napięciu 18V i pojemności 1,5Ah. Posiada 2 biegi pracy, co umożliwia dopasowanie prędkości do rodzaju wykonywanej pracy. Maksymalna średnica wiercenia wynosi 13mm w stali i 36mm w drewnie. Urządzenie jest wyposażone w uchwyt wiertarski o wymiarze 10mm, z automatyczną blokadą wrzeciona, co ułatwia i przyspiesza wymianę wiertła.

W zestawie znajdują się 2 akumulatory 1,5Ah, które umożliwiają dłuższą pracę bez potrzeby ładowania. Ładowarka pozwala na pełne naładowanie akumulatora w ciągu około 60 minut. Wszystko to jest zapakowane w wygodną i solidną walizkę, co ułatwia przechowywanie i transportowanie narzędzia.

Wiertarko-wkrętarka Makita DF457DWE to narzędzie dedykowane dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność narzędzi. Dzięki swoim parametrom, pozwala na wykonywanie różnorodnych prac związanych z wierceniem i wkręcaniem w różnych materiałach.

Parametry

NazwaAkumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka
Napięcie18V
Średnica uchwytu wiertarskiego13mm
Typ uchwytu wiertarskiegokluczowy
Moc370W
Liczba biegów2
Maksymalny moment obrotowy42Nm
Akumulator2 x 1,5Ah
Typ akumulatoraLi-ion
Czas ładowania akumulatora60 minut
Waga1,7kg
W zestawiewalizka i ładowarka Makita DF457DWE
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu