Propozycje

winbud24.pl

Atlas Hoter U 25kg biały - klej do dociepleń

25.90 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 22.08.2023

.

Opis produktu

Atlas Hoter U to biały, elastyczny klej do dociepleń, który charakteryzuje się wysoką przyczepnością do różnego rodzaju podłoży, w tym do betonu, cegły, tynku, płyty gipsowo-kartonowej, a także do styropianu i wełny mineralnej.

Klej ten jest przeznaczony do stosowania w systemach ociepleń budynków, wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki swojej elastyczności, doskonale nadaje się do klejenia płyt styropianowych i wełny mineralnej, zapewniając równomierne rozłożenie obciążeń i minimalizując ryzyko pęknięć.

Atlas Hoter U jest łatwy w użyciu i szybkoschnący, co pozwala na szybkie i efektywne wykonywanie prac. Klej ten jest odporny na warunki atmosferyczne, co gwarantuje trwałość i niezawodność systemu ociepleń.

Opakowanie kleju Atlas Hoter U wynosi 25 kg.

Parametry

Nazwa towaruAtlas Hoter U 25kg biały - klej do dociepleń
TypKlej do dociepleń
Opakowanie25 kg
KolorBiały
Charakterystyka technicznaKlej cementowy, mineralny, zaprawa klejąca do dociepleń. Zapewnia trwałe i wytrzymałe połączenie izolacji z podłożem. Doskonale nadaje się do układania płyt styropianowych, wełnianych i mineralnych. Wysoka przyczepność i łatwość aplikacji.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu