Propozycje

winbud24.pl

Atlas SMS 30 25kg - samopoziomujący podkład podłogowy (3-30 mm)

52.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 21.11.2023

.

icb.pl

Podkład podłogowy samopoziomujący ATLAS SMS 30 (3-30 mm) 25 kg

54.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 03.10.2023

.

Opis produktu

Atlas SMS 30 to samopoziomujący podkład podłogowy, który jest idealnym rozwiązaniem do stosowania podczas układania podłóg wewnątrz pomieszczeń. Produkt ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością, co pozwala na stworzenie trwałej i stabilnej powierzchni.

Podkład Atlas SMS 30 jest przeznaczony do stosowania na podłożach betonowych, anhydrytowych, wylewkach cementowych oraz płytach gipsowo-kartonowych. Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala na uzyskanie idealnie wypoziomowanej powierzchni, która jest gotowa do dalszych prac, takich jak kładzenie płytek czy parkietu.

Podkład ten jest samopoziomujący, co oznacza, że samodzielnie rozprowadza się po powierzchni, wypełniając wszelkie nierówności i zagłębienia. Dzięki temu uzyskujemy idealnie gładką powierzchnię, która jest gotowa do dalszych prac już po kilku godzinach od nałożenia.

Atlas SMS 30 jest dostępny w opakowaniach po 25 kg i pozwala na uzyskanie warstwy o grubości od 3 do 30 mm. Produkt ten jest bardzo ekonomiczny i łatwy w transporcie, co pozwala na szybkie i wygodne użycie w każdych warunkach.

Parametry

NazwaAtlas SMS 30 25kg - samopoziomujący podkład podłogowy (3-30 mm)
OpisSamopoziomujący podkład podłogowy stosowany do wyrównywania powierzchni podłóg wewnątrz pomieszczeń
ZastosowanieStosowany pod tynki, wylewki, panele podłogowe, płytki ceramiczne
WydajnośćOk. 1,5 kg/m2/mm grubości
Grubość warstwy3-30 mm
Czas schnięciaOk. 24 godziny przy 20°C i wilgotności powietrza 60%
MieszanieRęczne lub mechaniczne
KolorSzary
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu