Propozycje

icb.pl

Beton workowany Lafarge B25 25kg

17.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 03.10.2023

.

Opis produktu

Beton workowany Lafarge B25 25kg

Beton workowany Lafarge B25 25kg to gotowy do użycia beton, który składa się z cementu, kruszywa i wody. Beton ten charakteryzuje się wytrzymałością na ściskanie na poziomie 25 MPa, co oznacza, że jest idealny do stosowania w konstrukcjach budowlanych, takich jak fundamenty, ściany, słupy i belki.

Beton workowany Lafarge B25 25kg jest pakowany w worki o wadze 25 kg, co ułatwia transport i przechowywanie. Beton ten jest łatwy w użyciu, wystarczy dodać odpowiednią ilość wody i wymieszać, aby uzyskać jednorodną masę. Beton ten jest również odporny na warunki atmosferyczne, co oznacza, że może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Beton workowany Lafarge B25 25kg jest produkowany przez renomowaną firmę Lafarge, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów budowlanych. Dzięki temu można mieć pewność, że beton ten jest trwały, wytrzymały i spełni wymagania nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych.

Parametry

TowarBeton workowany Lafarge B25 25kg
Klasa wytrzymałościB25
Waga opakowania25kg
ProducentLafarge
ZastosowanieBetonowanie elementów konstrukcyjnych o średniej wytrzymałości
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu