Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

winbud24.pl

Ceresit CM 12 Plus 25kg - klej do płytek elastyczny C2TE

34.90 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 23.06.2023

.

Opis produktu

Ceresit CM 12 Plus to elastyczny klej do płytek ceramicznych, który charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością. Klej ten jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na powierzchniach pionowych i poziomych.

Ceresit CM 12 Plus jest klasyfikowany jako klej elastyczny C2TE, co oznacza, że posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża oraz elastyczność, dzięki czemu może być stosowany na powierzchniach, które podlegają ruchom i drganiom.

Klej Ceresit CM 12 Plus jest łatwy w aplikacji i zapewnia szybkie wiązanie, co skraca czas pracy i pozwala na szybsze ukończenie prac. Klej ten jest również odporny na wodę i mróz, co sprawia, że jest idealny do stosowania na zewnątrz budynków.

Opakowanie kleju Ceresit CM 12 Plus ma pojemność 25kg, co pozwala na wykonanie większej ilości prac. Klej ten jest rekomendowany do stosowania w pomieszczeniach, takich jak łazienki, kuchnie, a także na tarasach, balkonach i elewacjach budynków.

Parametry

Ceresit CM 12 Plus 25kg klej do płytek elastyczny C2TE 25 kg Charakterystyka techniczna kleju do płytek Ceresit CM 12 Plus 25kg: - jego rodzaj to klej do płytek, - jest to klej elastyczny, co oznacza, że jest odporny na skurcz i rozszerzalność materiałów, - posiada klasę wytrzymałości C2TE, co oznacza, że jest stosowany do klejenia płytek na różnych podłożach, takich jak beton, mur, anhydryt, płyty gipsowo-kartonowe itp., - opakowanie tego kleju wynosi 25 kg.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu