Propozycje

mrowka.com.pl

Drzwi zewnętrzne Malta orzech 80 cm lewe S-DOOR

849.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 16.05.2023

.

Opis produktu

Drzwi zewnętrzne Malta Orzech 80 cm lewe S-DOOR to wysokiej jakości drzwi zewnętrzne, które charakteryzują się trwałością oraz estetycznym wyglądem. Drzwi te są wykonane z drewna sosnowego, które zostało pokryte laminatem o orzechowym kolorze. Dzięki temu drzwi te są odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

Drzwi zewnętrzne Malta Orzech 80 cm lewe S-DOOR posiadają wymiary 80 cm szerokości oraz 205 cm wysokości. Są to drzwi lewe, co oznacza, że zawiasy znajdują się po lewej stronie, patrząc na drzwi od zewnątrz. Drzwi te posiadają również klamkę oraz zamek, co umożliwia ich zamknięcie i otwarcie.

Drzwi zewnętrzne Malta Orzech 80 cm lewe S-DOOR są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących estetycznych oraz trwałych drzwi zewnętrznych do swojego domu lub mieszkania. Dzięki ich wysokiej jakości oraz solidnej konstrukcji, zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania przez wiele lat.

Parametry

NazwaDrzwi zewnętrzne Malta orzech 80 cm lewe S-DOOR
Typzewnętrzne
Rozmiar80 cm
Stronalewe
MarkaS-DOOR
Kolororzech
Materiałdrewno
Izolacjatak
Klasa_wodoszczelnościP3
Klasa_wytrzymałościRC3
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu