Propozycje

icb.pl

Gips szpachlowy CE-86 Semin 5 kg

40.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Gips szpachlowy CE-86 Semin 5 kg to wysokiej jakości produkt służący do wygładzania i wyrównywania powierzchni ścian i sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem. Jest to gips syntetyczny, który charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz łatwością w aplikacji. Produkt ten jest łatwy w użyciu, a jego konsystencja pozwala na łatwe rozprowadzenie i wypełnienie ubytków oraz nierówności. Gips szpachlowy CE-86 Semin 5 kg jest także odporny na pękanie i odpryskiwanie, co gwarantuje trwałe i estetyczne wykończenie powierzchni. Produkt ten jest odpowiedni dla profesjonalistów oraz amatorów, którzy chcą uzyskać idealnie gładką i równą powierzchnię.

Parametry

TowarGips szpachlowy CE-86 Semin 5 kg
Właściwości techniczne - Wydajność: ok. 1,2 kg/m2 przy warstwie grubości 1 mm - Czas schnięcia: ok. 2-3 godziny - Maksymalna grubość warstwy: 2 mm - Klasa emisji lotnych związków organicznych: A+ - Zastosowanie: szpachlowanie powierzchni wewnętrznych ścian i sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem
ProducentSemin
Waga5 kg
Kod CECE-86
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu