Propozycje

icb.pl

Gładź gipsowa CE-68 Semin 5 kg

26.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 31.07.2023

.

Opis produktu

Gładź gipsowa CE-68 Semin to wysokiej jakości produkt stosowany do wygładzania i wyrównywania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest to gotowa do użycia masa gipsowa, która charakteryzuje się łatwością aplikacji, szybkim schnięciem oraz odpornością na pękanie i odkształcenia. Produkt ten jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na uzyskanie gładkiej i równomiernej powierzchni, idealnej do malowania lub tapetowania. Gładź gipsowa CE-68 Semin jest pakowana w opakowanie o wadze 5 kg, co pozwala na wygładzenie większej powierzchni bez konieczności częstego uzupełniania zapasu materiału. Produkt ten jest łatwy w użyciu i polecany jest zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów remontujących swoje mieszkania.

Parametry

Gładź gipsowa CE-68 Semin 5 kg 5 kg Gładź gipsowa CE-68 Semin Charakterystyka techniczna: - Gładź gipsowa służy do wygładzania powierzchni ścian i sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem, - Produkt waży 5 kg, - Gładź jest wykonana z gipsu, - Klasa wytrzymałości produktu to CE-68, - Marka produktu to Semin.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu