Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

e-irwin.pl

Kieszeń dla elektryka do pasa monterskiego Makita E-05181

129.15 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 14.03.2023

.

Opis produktu

Kieszeń dla elektryka to niezbędny element wyposażenia dla każdego specjalisty zajmującego się instalacjami elektrycznymi. Produkt ten został stworzony przez firmę Makita, która słynie z produkcji wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów.

Kieszeń została wykonana z wytrzymałego materiału, który zapewnia długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i eksploatacyjnymi. Dodatkowo, produkt posiada wiele praktycznych funkcjonalności, które ułatwiają pracę elektryka.

Kieszeń posiada kilka kieszeni, w tym jedną główną, w której można przechowywać narzędzia oraz kilka mniejszych, na przykład na śrubokręty czy klucze. Dodatkowo, produkt posiada specjalną pętlę na kabel, co ułatwia przenoszenie narzędzi i zapobiega ich plątaniu się.

Kieszeń dla elektryka do pasa monterskiego Makita E-05181 to niezbędny element wyposażenia dla każdego specjalisty zajmującego się instalacjami elektrycznymi, który ceni sobie wygodę i funkcjonalność w pracy.

Parametry

MarkaMakita
ModelE-05181
TypKieszeń dla elektryka do pasa monterskiego
MateriałNylon
Wymiary21 x 15 x 4 cm
Liczba kieszeni9
KolorCzarny
Waga0,15 kg
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu