Propozycje

icb.pl

Klej gipsowy Nida typ T Siniat 25 kg

29.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Klej gipsowy Nida typ T Siniat 25 kg to wysokiej jakości klej gipsowy, który jest idealny do stosowania wewnątrz budynków. Jest to produkt o bardzo dobrej przyczepności, który pozwala na trwałe i stabilne połączenie płyt gipsowo-kartonowych oraz płyt gipsowych. Klej ten jest bardzo łatwy w aplikacji i pozwala na szybkie i skuteczne łączenie elementów konstrukcyjnych. Jest to produkt, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ściskanie oraz na zginanie, co pozwala na uzyskanie bardzo trwałych połączeń. Klej gipsowy Nida typ T Siniat 25 kg jest również bardzo łatwy w obróbce, co ułatwia jego stosowanie w trudno dostępnych miejscach. Jest to produkt, który jest bardzo wydajny i pozwala na wykonanie dużej ilości połączeń przy minimalnym zużyciu materiału.

Parametry

NazwaKlej gipsowy Nida typ T Siniat 25 kg
TypKlej gipsowy
ProducentSiniat
Waga25 kg
CharakterystykaKlej gipsowy Nida typ T Siniat to produkt do łączenia płyt gipsowych. Charakteryzuje się szybkim czasem wiązania oraz dobrą przyczepnością do podłoża. Klej ten jest łatwy w użyciu i nie zawiera szkodliwych substancji. Zalecany jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu