Propozycje

winbud24.pl

Atlas Postar 10 25kg - posadzka cementowa (10-100mm)

17.90 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.08.2023

.

Opis produktu

Atlas Postar 10 25kg to wysokiej jakości posadzka cementowa, która charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi. Jest to produkt, który idealnie nadaje się do stosowania wewnątrz budynków, w pomieszczeniach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Posadzka cementowa Atlas Postar 10 25kg jest łatwa w aplikacji i szybko twardnieje. Może być stosowana na różnego rodzaju podłożach, takich jak beton, tynki cementowe, anhydrytowe oraz płyty gipsowo-kartonowe. Produkt ten jest odporny na ścieranie, ściskanie oraz działanie wilgoci.

Atlas Postar 10 25kg umożliwia wykonanie posadzek o grubości od 10 do 100 mm. Jest to produkt, który pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni, która jest gotowa do malowania lub pokrycia wykładziną.

W skład Atlas Postar 10 25kg wchodzą cement, kruszywo mineralne oraz dodatki przyspieszające twardnienie. Produkt ten jest łatwy w przechowywaniu i transportowaniu, dzięki czemu jest bardzo wygodny w użytkowaniu.

Parametry

Nazwa_towaruAtlas Postar 10 25kg
Rodzaj_posadzkiposadzka cementowa
Grubosc10-100mm
Waga_opakowania25kg
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu