Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

winbud24.pl

Atlas Postar 100 25kg - samorozlewna posadzka cementowa

42.85 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 31.07.2023

.

Opis produktu

Atlas Postar 100 25kg - samorozlewna posadzka cementowa

Atlas Postar 100 to wysokiej jakości, samorozlewna posadzka cementowa, przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest to produkt o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych i trwałości, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

Posadzka Atlas Postar 100 charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na ścieranie, zginanie i uderzenia. Jest również odporna na działanie wody oraz chemikaliów, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach sanitarnych i przemysłowych.

Produkt ten cechuje się łatwością aplikacji i szybkim czasem schnięcia, co pozwala na szybkie ukończenie prac. Atlas Postar 100 jest również bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, co pozwala na łatwe utrzymanie higieny w pomieszczeniach, w których jest stosowany.

Waga opakowania wynosi 25 kg, co pozwala na wykonanie około 1,5 m2 posadzki o grubości 1 cm. Produkt ten jest dostępny w kolorze szarym.

Parametry

NazwaAtlas Postar 100 25kg - samorozlewna posadzka cementowa
Typposadzka cementowa
Waga25kg
Cechysamorozlewna
Zastosowaniedo tworzenia wyrównanych powierzchni podłóg wewnątrz pomieszczeń
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu