Propozycje

icb.pl

Bateria umywalkowa Kludi Bozz ścienna-382440576

343.00 zł
Dostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Bateria umywalkowa Kludi Bozz ścienna-382440576 to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z trwałych materiałów. Bateria ta jest przeznaczona do montażu na ścianie i idealnie sprawdzi się w łazience lub toalecie.

Bateria Kludi Bozz ścienna posiada elegancki i nowoczesny design, który z pewnością wzbogaci wygląd każdej łazienki. Jest ona dostępna w kolorze chromu, co dodatkowo podkreśla jej stylowy wygląd.

Bateria ta jest bardzo łatwa w obsłudze dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi. Posiada jedną dźwignię, która umożliwia łatwe i precyzyjne regulowanie przepływu wody oraz temperatury. Bateria ta jest także wyposażona w ceramiczne głowice, które zapewniają długą żywotność i niezawodność.

Bateria umywalkowa Kludi Bozz ścienna jest łatwa w montażu i posiada standardowe wymiary, co ułatwia jej instalację w każdej łazience. Jest to produkt wysokiej jakości, który zapewni użytkownikowi komfort i wygodę podczas codziennych czynności higienicznych.

Parametry

NazwaBateria umywalkowa Kludi Bozz ścienna-382440576
MateriałStal nierdzewna
TypŚcienne
KolorChrom
Wysokość14 cm
Szerokość17 cm
Głębokość7 cm
Ciśnienie0,5-10 bar
Przepływ5,7 l/min
Gwarancja5 lat
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu