Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

e-irwin.pl

Akumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion Makita DUB362Z

822.87 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 10.05.2023

.

Opis produktu

Akumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion Makita DUB362Z to narzędzie, które umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie liści, kurzu i innych zanieczyszczeń z powierzchni. Dzięki zastosowaniu dwóch akumulatorów Li-Ion o napięciu 18V, dmuchawa jest w stanie pracować przez dłuższy czas bez potrzeby ładowania.

Dmuchawa Makita DUB362Z wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, który zapewnia wysoką wydajność i trwałość urządzenia. Regulacja prędkości obrotowej umożliwia dostosowanie siły dmuchu do rodzaju zanieczyszczeń i powierzchni, co pozwala na precyzyjne i skuteczne czyszczenie.

Ergonomiczny uchwyt z miękkim materiałem zapewnia wygodny i pewny chwyt, a także redukuje wibracje, co wpływa pozytywnie na komfort pracy. Dmuchawa Makita DUB362Z jest lekka i poręczna, co umożliwia łatwe manewrowanie nią w trudno dostępnych miejscach.

Warto zaznaczyć, że dmuchawa Makita DUB362Z nie jest sprzedawana z akumulatorami i ładowarką, co należy zakupić osobno. Jednakże, dzięki zastosowaniu akumulatorów o standardowej wielkości, dmuchawa jest kompatybilna z innymi narzędziami z serii Makita 18V LXT, co pozwala na wykorzystanie jednego zestawu akumulatorów do różnych narzędzi.

Parametry

NazwaAkumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion Makita DUB362Z
MarkaMakita
ModelDUB362Z
TypDmuchawa akumulatorowa
Napięcie zasilania36V (2 x 18V)
Typ bateriiLi-Ion
Prędkość powietrza54 m/s
Ciśnienie powietrza13,4 kPa
Maksymalna wydajność powietrza6,9 m³/min
Waga4,1 kg
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu