Propozycje

e-irwin.pl

Akumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion, z zestawem do odsysania Makita DUB363ZV

1068.87 zł
Dostępny
aktualna cena w: 10.05.2023

.

Opis produktu

Akumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion, z zestawem do odsysania Makita DUB363ZV

Akumulatorowa dmuchawa Makita DUB363ZV to profesjonalne narzędzie do usuwania liści, trawy i innych odpadków z ogrodu, podwórka czy chodnika. Dzięki zastosowaniu dwóch akumulatorów 18V Li-Ion, dmuchawa ta zapewnia wysoką moc i wydajność, a jednocześnie jest bezprzewodowa i niezależna od źródła zasilania.

Dodatkowo, Makita DUB363ZV jest wyposażona w zestaw do odsysania, który pozwala na zbieranie odpadków bezpośrednio do worka o pojemności 45 litrów. Dzięki temu narzędziu można szybko i skutecznie posprzątać teren wokół domu czy budynku.

Dmuchawa Makita DUB363ZV cechuje się ergonomicznym kształtem i niską wagą, co pozwala na długotrwałą pracę bez zmęczenia. Dodatkowo, urządzenie posiada regulację prędkości dmuchania oraz funkcję turbo, co umożliwia dostosowanie pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W zestawie z akumulatorową dmuchawą Makita DUB363ZV znajdują się: dmuchawa, rura dmuchawy, rura ssąca, końcówka ssąca, worek do odsysania oraz uchwyt na akumulatory.

Parametry

NazwaAkumulatorowa dmuchawa 2 x 18V Li-Ion, z zestawem do odsysania Makita DUB363ZV
Typ_napeduAkumulatorowy
Napięcie_znamionowe2 x 18V
Typ_akuLi-Ion
Maksymalna_predkosc_powietrza54 m/s
Maksymalna_wydajnosc_powietrza6,7 m³/min
Poziom_cisnienia_akustycznego79 dB(A)
Poziom_mocy_akustycznej93 dB(A)
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu