Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

icb.pl

Gips szpachlowy Gs-1 Finisz Megaron 20 kg

27.00 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 22.06.2023

.

Opis produktu

Gips szpachlowy Gs-1 Finisz Megaron to wysokiej jakości produkt stosowany do wykańczania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest to gładki i łatwy w aplikacji materiał, który cechuje się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz szybkim schnięciem.

Gips szpachlowy Gs-1 Finisz Megaron jest idealnym rozwiązaniem do usuwania niedoskonałości powierzchni, takich jak nierówności, pęknięcia, otwory po gwoździach czy śruby. Dzięki swojej konsystencji i właściwościom, gips szpachlowy Gs-1 Finisz Megaron pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni, gotowej do malowania lub tapetowania.

Produkt dostępny jest w opakowaniu 20 kg, co pozwala na wykończenie większej powierzchni ścian i sufitów. Gips szpachlowy Gs-1 Finisz Megaron to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając trwałość i estetyczny wygląd wykończenia.

Parametry

NazwaGips szpachlowy Gs-1 Finisz Megaron 20 kg
TypSzpachlowy
MarkaMegaron
Waga20 kg
ZastosowanieDo wykańczania powierzchni wewnątrz pomieszczeń
Czas_schnieciaok. 2 godziny
Zużycieok. 0,5 kg/m² przy grubości warstwy 1 mm
Wytrzymałość_na_zginanieok. 2,5 MPa
Kolorbiały
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu