Ten produkt nie jest dostępny

Propozycje

icb.pl

Gładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin 5 kg

31.00 zł
Niedostępny
aktualna cena w: 13.03.2023

.

Opis produktu

Gładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin to specjalistyczny produkt, który służy do wykańczania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest to materiał o bardzo wysokiej jakości, który charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz łatwością aplikacji.

Gładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin jest przeznaczona do stosowania na podłożach betonowych, gipsowych, cementowych oraz na płytach kartonowo-gipsowych. Doskonale wypełnia nierówności oraz usługi i pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej powierzchni, która jest gotowa do malowania lub tapetowania.

Produkt jest dostępny w opakowaniu 5 kg, co pozwala na wykonanie większej ilości prac wykończeniowych. Gładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin jest łatwa w stosowaniu i szybko schnie, co pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu w krótkim czasie.

Parametry

NazwaGładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin 5 kg
Waga5 kg
Rodzajgładź gipsowa
KlasaETS 2 extra-finish
ProducentSemin
CharakterystykaGładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin 5 kg to produkt wykorzystywany w procesie wykańczania powierzchni ścian i sufitów. Charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia, dzięki czemu pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej powierzchni. Produkt cechuje się także łatwością aplikacji, co ułatwia pracę wykonawcom. Gładź gipsowa ETS 2 extra-finish Semin 5 kg jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.
Dane techniczne są podane w celach informacyjnych i mogą nie odpowiadać rzeczywistości. Przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą!
Zadaj pytanie
Napisz recenzję

Napisz recenzję

Produkty powiązane
Menu